“Yaşar İpek 2016 Albüm çalışmasını Kaya Müzik Stüdyolarında başladı“

Son Albüm çalışmasını nisan sonuna kadar çıkarmayı hedefleyen Yaşar İPEK gece gündüz Kaya Müzik Stüdyolarında çalışıyor.

“Tan; Serdar ORTAÇ ile Düet yaptı.“

Söz ve Besteci kimliği öne çıkan TAN,Yine kendi sözü ve bestesi olan yeni şarkısı “Benim Gibi Olmayacaksın“ ile Serdar ORTAÇ düetiyle karşınızda.Single çalışması Kaya Müzik etiketiyle Müzik Marketlerde yerini aldı..

“Zeynep DİZDAR 2012 Çıktı.“

Zeynep DİZDAR'ın 2 şarkıdan oluşan yeni single çalışması 'Zeynep Dizdar 2012'tüm müzik marketler'de yerini aldı.Kaya Müzik etiketiyle sunulan single'da söz ve müziği Zeynep DİZDAR'a ait olan 'Venüs' ve Emrah ALBAYRAK imzalı 'Kendine İyi Bak' isimli şarkıları yer alıyor.

“Milat adlı albümü ile Petek DİNCÖZ sizlerle.“

KAYA MÜZİK YAPIM : İmzasıyla müzik piyasasına yeni güzel eserleri ile dolu dolu gelen Petek DİNÇÖZ değerli dinleyicileri ile buluşuyor.Milat adlı albümünde 10 adet eser bulunmaktadır.

"Simge'nin ilk albümü 'Yeni Çıktı'"

Sesi şarkıları ve yorumuyla Türkpop müziğine yeni bir soluk getirecek olan SİMGE'nin ilk albümü 'YENİ ÇIKTI' KAYA MÜZİK YAPIM etiketiyle tüm müzik marketlerde..Prodüktörlüğünü;beste ve aranjelerini Erdem KINAY'ın yaptığı albümde şarkıların sözleri,bir çok ünlü sanatcının albümlerinde imzaları bulunan Gökhan ŞAHİN ve Alper NARMAN'a ait.Albümde beş tanesi Gökhan ŞAHİN'e bir tanesi Alper NARMAN'a ait toplam 6 şarkı bulunuyor.Sahnelere ve ekrana yabancı olmayan SİMGE,uzun yıllar Gülşen ve Serdar ORTAÇ gibi ünlü isimlere vokalistliğini yaptı.Albümü çıkmadan öncede sahnelerde iyi bir yer edinmeyi başarmış olan Simge,'YENİ ÇIKTI' Albümündeki ilk klibini sözü Gökhan ŞAHİN'e bestesi Erdem KINAY'a ait ''BAŞI DERTTE'' parçasına çekti.Yönetmenliğini Şenol KORKMAZ'ın yaptığı klip Belçika'da çekildi..

“Hadise,yeni single çalışması BİZ BURDAYIZ ile müzik severleri ile buluştu“

Kaya Müzik etiketiyle çıkan albüm çalışması Esen müzik ile dağıtıldı.11 Haziran pazartesi,den itibaren tüm müzik marketler ve yasal dijital platformlarda satışa sunulcak.